نسخه جدید و آخر LingoBrain - Spanish Pro  برای اندروید

بررسی نرم افزار LingoBrain – Spanish Pro :

لینگوبرین یک نرم افزار است که از طریق بازی به شما کمک می کند تا لغات زبان اسپانیایی را بیاموزید. نرم افزار به صورت آفلاین کار میکند و شامل بیش از 7000 لغت میباشد.دامنه لغات خود را توسط سوالهای مختلف این نرم افزار بالا ببرید.الگوریتم های بی همتای این نرم افزار، این امکان را به شما میدهد که همچنان که بازی می کنید، زبان یاد بگیرید، روی نقاط ضعف خود کار کنید و آنها را برطرف کنید. هر چه بیشتر با نرم افزار بازی کنید، لینگو برین بیشتر شما را میشناسد و بهتر میتواند به شما کمک کند.آیا در ایستگاه منتظر اتوبوس هستید، یا در مطب دکتر منتظر هستید؟ به راحتی نرم افزار را باز کنید و 5 لغت جدید اسپانیایی یاد بگیرید.

دیگر نیازی نیست که از فلش کارت ها استفاده کنید و فقط بگذارید نرم افزار کار سازماندهی را انجام دهد و امتیازات شما را ثبت کند.با سطح آسان شروع کنید و به سطوح بالاتر بروید. هر وقت به 10 سوال پاسخ اشتباه دادید کمی توقف کنید و جوابهای درست را بررسی کنید و سپس دوباره شروع به کار با نرم افزار کنید و به سوالات پاسخ دهید.

برنامه LingoBrain – Spanish Pro در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته شده است و حال میتوانید نسخه کامل آن را به صورت مستقیم از سرورهای قدرتمند و پرسرعت پنجره سافت دانلود نمایید.قابل ذکر است اپلیکیشن فوق در حال حاضر امتیاز 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص داده است.

ویژگی های برنامه LingoBrain – Spanish Pro:

لیست لغات مورد دلخواه خود را ایجاد کنید

دارای 7000 لغت که به چهار سطح تقسیم شده اند

دارای دیکشنری آلمانی – انگلیسی شامل بیش از 6000 لغت

لغات پسیو و اکتیو را یاد بگیرید.

آخرین تغییرات:

رفع اشکالات برنامهاسکرین شات

- - -

شاید بپسندید...

دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.