تصویر دانلود نسخه جدید تار کردن قسمتی از عکس اندروید Blur Image Background برای موبایل

نسخه جدید و آخر برنامه Blur Image Background 1.20 نرم افزار تار کردن قسمتی از تصاویر اندروید(بلور کردن)

Blur Image Background یک برنامه تاری تصویر است که برای خنثی کردن بخش ناخواسته تصویر شما بسیار موثر است. شما همچنین می توانید تصویر را با استفاده از این ویرایشگر به صورت دلخواه محو و تار کنید. تصویری را که از گالری انتخاب کنید یا با استفاده از دوربین عکس بگیرید و با استفاده از این ویرایشگر، یک افکت تار مواج ایجاد کنید.این برنامه میتواند پس زمینه تصویر شما را تغییر دهد. قسمت های ناخواسته یک تصویر را به طور موثری تمیز کنید و یک افکت تاری با استفاده از فیلترهای بلور، بر روی تصاویر اعمال کند.

شما میتوانید گزینه برای اندازه قلم مو را انتخاب کنید تا تصویر، پس زمینه تار شود. همچنین میتوانید تصویر تاری را به رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و جیمیل، با استفاده از این برنامه، به اشتراک بگذارید.آیا می خواهید عکس خود را تار یا به اصطلاح بلور نمایید؟ آیا می خواهید یک پس زمینه دلخواه برای یک تصویر با استفاده از فیلتر های تاری عکس تنظیم کنید؟ اگر بله، ما این نرم افزار فوق العاده را به شما پیشنهاد میدهیم.شما میتوانید جدیدترین نسخه را برای همیشه از این صفحه و از سرورهای قدرتمند پنجره سافت دریافت نمایید.

بلور کردن قسمت های دلخواه تصاویر شما

ویژگی های برنامه:

1. وارد کردن تصویر از گالری و دوربین

2. زوم کردن و کاهش تاری تصویر

3. تنظیم شدت تاری تصویر

4. تنظیم اندازه قلم مو

5. گزینه لغو و بازنشانی

6. UI جذاب

7. ذخیره و به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین تغییرات برنامه:

رفع نقص جزئی …لینکهای دانلود

اسکرین شات

دانلود نسخه جدید تار کردن قسمتی از عکس اندروید Blur Image Background برای موبایل دانلود نسخه جدید تار کردن قسمتی از عکس اندروید Blur Image Background برای موبایل دانلود نسخه جدید تار کردن قسمتی از عکس اندروید Blur Image Background برای موبایل

شاید بپسندید...

دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.