تصویر جدیدترین نسخه Ghost Detector مشاهده و آشکارساز روح اندروید

Ghost Detector آشکارساز شبح یا ارواح یک برنامه است که به عنوان یک کانال برای برقراری ارتباط بین شما و موجودات ماوراء الطبیعه عمل می کند. اگر فعالیت های غیر معمولی در اطراف شما وجود دارد، این برنامه آنها را تشخیص می دهد. تلفن همراه خود را به سمت منطقه مورد نظر و محیط های مشکوک قرار دهید به گرافیک نگاه کنید.اگر فعالیت های روحی وجود داشته باشد، آن را خواهید دید. ارواح در همه اشکال و اندازه ها می آیند، بنابراین شما هرگز نمی دانید که چه چیزی ممکن است پیدا کنید.

این اپلیکیشن در درجه اول برای اندازه گیری سطح تابش الکترومغناطیسی توسعه یافته است که احتمالا می تواند وجود ارواح را نشان دهد. و نه فقط ارواح، همه نهادهای انحصاری و انرژی هایی که از دنیای دیگری می آیند.به اطراف نگاه کنید و محیط های مشکوک را بررسی کنید.این اپلیکیشن برای اولین بار در سطح وب ایران معرفی میشود و پیشنهاد میکنیم برای اولین بار این اپلیکیشن را از سرورهای قدرتمند پنجره سافت دانلود نمایید.

انتشار برای اولین بار در سطح وب ایران توسط پنجره سافت

آخرین تغییرات برنامه:

بهینه سازی برنامهلینکهای دانلود

اسکرین شات

جدیدترین نسخه Ghost Detector مشاهده و آشکارساز روح اندروید جدیدترین نسخه Ghost Detector مشاهده و آشکارساز روح اندروید جدیدترین نسخه Ghost Detector مشاهده و آشکارساز روح اندروید

شاید بپسندید...

دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.